X

6 dôvodov prečo mať Heatflow

Výrazná úspora energie

1dovodKúrenie miestností infračervenou vyhrievacou fóliou heatflow je ekonomicky výhodnejšie ako iné alternatívne druhy vykurovania.

Pri porovnaní s elektrickým kúrením tradičných druhov môžeme napríklad využitím pásmového termostavu dosiahnuť úsporu ekonomických prostriedkov až do výšky 40%.

Výhodná cena

vyhodnacenaUhlíková infračervená technológia HEATFLOW má veľa unikátnych výhod. Prijateľná kúpna cena a nízke zriaďovacie náklady medzi ďalšie neprehliadnuteľné benefity. Prinášame tak na trh moderný systém vykurovania, ktorý je navyše cenovo dostupný pre všetkých.

Rýchlosť montáže i demontáže

rychlostmontazeTechnológia HEATFLOW je veľmi obľúbenou aj kvôli rýchlej a jednoduchej inštalácii celého systému. Samotná montáž sa nemusí podriaďovať viacerým stavebným obmedzeniam. Inštalácia sa vykonáva na akúkoľvek suchú pokládku bez ohľadu na tvar a veľkosť vykurovacej plochy. Navyše vyhrievacia fólia HEATFLOW disponuje možnosťou opätovného použitia.

Životnosť viac ako 30 rokov

zivotnostUnikátny technologický patent vyhrievacej uhlíkovej infračervenej fólie HEATFLOW vyvinutý spoločnosťou NAOS CO.Ltd predĺžil dobu využívania fólie na viac ako 30 rokov. Ako jedni z mála na trhu v EÚ tak ponúkame spoľahlivý vyhrievací systém so životnosťou niekoľkonásobne dlhšou ako iné alternatívne druhy vykurovania.

Vysoká rýchlosť ohrevu fólie

vysokarychlostohrevuLen 5 minút je potrebných na dosiahnutie maximálnej požadovanej teploty fólie HEATFLOW. Na rozdiel od systému vodného kúrenia nie je potrebná predbežná príprava na ohrev vody.

10 rokov záruka spoľahlivosti

10rokovzarukaZáruka v trvaní 10 rokov sa vzťahuje výlučne na ulíkovú infračervenú vyhrievaciu technológiu HEATFLOW. Výrobca ani dodávateľ nezodpovedajú za škody spôsobené neodbornou manipuláciou a neodbornými zmenami štruktúry fólie.